Женска Мода Нов Едноделен Јака Свртете Го Рамото Тенок Фустан Колк Тенок Фустан Без Ракави

Женска Мода Нов Едноделен Јака Свртете Го Рамото Тенок Фустан Колк Тенок Фустан Без Ракави

DEN 1.00

Обновено

Достапно за нарачка

Женска Мода Нов едноделен јака свртете Го Рамото Тенок Фустан Колк Тенок Фустан Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Модниот дизајн може да ве направи повеќе и виталност, 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, должина На Ракавот : Целосна Должина : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Големина На Женски Фустан САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Половината XL 10 14 40 90-102см/35.43-40.16" 39см/15.35" 80см/31.50" 107см/42.13" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 90-102см/35.43-40.16" Рамо : 39см/15.35" Половината : 80см/31.50" Должина : 107см/42.13" табела со големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 78-90см/30.71-35.43" рамо : 36СМ/14.17" половината : 68см/26.77" должина : 104см/40.94"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 82-94см/32.28-37.01" рамо : 37см/14.57" половината : 72см/28.35" должина : 105см/41.34"големина : л Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 86-98см/33.86-38.58" рамо : 38см/14.96" половината : 76см/29.92" должина : 106см/41.73"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 90-102cm/35.43-40.16" рамо : 39cm/15.35" ПОЛОВИНАТА : 80 CM/31.50" должина : 107cm/42.13"големина : xxl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 94-106cm/37.01-41.73" рамо : 40см/15.75" половината : 84см/33.07" должина : 108см/42.52"големина : хххл САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 98-110см/38.58-43.31" рамо : 41см/16.14" половината : 88см/34.65" должина : 109см/42.91" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Стилскиот и Моден дизајн ве прават попривлечни. Овој Фустан е ПРЕКРАСЕН!Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Ова е подарок за пријателите, семејството или девојката.

Избор на клиент

Женски Зимски Фустан Невестата Фустан Долг Ракав О-Вратот Мачка Печати Мини Фустан Црна XL Обновено
Женски Зимски Фустан Невестата Фустан Долг Ракав О-Вратот Мачка Печати Мини Фустан Црна XL

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

DEN 324.64
Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови Обновено
Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови

Големина : С Биста : 90см / 35.43 "Должина : 138см / 54.33" Големина : М Биста : 95см / 37.40 "Должина : 139см / 54.72" Големина : �

DEN 0.67
Жени Обични Полу-Ракави Бохо Фустани Замав Цветни Печатени Празнични Макси Фустани Обновено
Жени Обични Полу-Ракави Бохо Фустани Замав Цветни Печатени Празнични Макси Фустани

Жени Обични ПолуРакави Бохо Фустани Замав Цветни Печатени Празнични Макси Фустани Карактеристики : Мод

DEN 1.33
Муу Муу Плови Лабава Облека Обновено
Муу Муу Плови Лабава Облека

Муу Муус Муу муу се удобна алтернатива на фустаните или прашините за оние лица кои претпочитаат многу п�

DEN 327.52
Лилгиј Женски Висок Врат Тенок Фит Божиќен Плетен Фустан Со Долги Ракави Есенски Фустани За Пролет Зима Обновено