Хартија Сите Повод Црвена Полиетилен Жичен Божиќ Лента, 900 6

Хартија Сите Повод Црвена Полиетилен Жичен Божиќ Лента, 900 6

DEN 2.00

Обновено

Достапно за нарачка

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа лента има жичен раб и создава лакови кои ќе ја задржат својата форма на сите Ваши Божиќни креации. Одлични се за завиткување околу подароци, празнични центри за трпеза, зимска венец, венци, а особено за врзување на Елката! Со својата текстура завршница и живописни бои, оваа лента сигурно ќе ги направи вашите подароци да се истакнат и да го надградат изгледот на вашиот дом и сезонските украси. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Џем Хартија И Плик Боја : Црвена. Големина : 6во x 25yd. Количина : 1/Пакување. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата креативна страна на сите ваши подароци, украси и костими. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и лесно може да се чува насекаде до понатамошна употреба.

Избор на клиент

Трим за едноставност, злато металик брановиден гејп трим одлично за облека, украсување на домови и занаети, дворови, секој Обновено
Offray 1 8 9 'стаорец опашка од корална лента, секоја од нив Обновено
Offray 1 8 9 'стаорец опашка од корална лента, секоја од нив

Офрајските трими се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете совршена лента за занае�

DEN 1.00
Offray 7 8 Torrid портокалова седла лента, секоја од нив Обновено
Offray 7 8 Torrid портокалова седла лента, секоја од нив

Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете совршена лента за

DEN 170.40
Повеќе панделка, starsвезди и ленти жичен сатен панделка, 2- ид црвена бела сина боја Обновено
Повеќе панделка, starsвезди и ленти жичен сатен панделка, 2- ид црвена бела сина боја

Светли и сјајни starsвезди и ленти жичен сатен го прави вашиот ден на независност или воена прослава искра

DEN 1.00
Геометрија за геометрија за хартија и плик ги проверува Гингам, црна и топла розова, 2.5in 10yd, 1 пакет Обновено
Геометрија за геометрија за хартија и плик ги проверува Гингам, црна и топла розова, 2.5in 10yd, 1 пакет

Paperејм хартија и пликови хартија Гингам Дупиони Проверете ја лентата е најдобриот пипер за вашите подар

DEN 447.84
Карневалски Лак 4.5 - Фуксија Обновено
Карневалски Лак 4.5 - Фуксија

Карневалски Лак 4.5 " Фуксија ЦиндусКарневалски Лак Роденден, Годишнина, Свадба, Туш и Секојдневни подар�

DEN 3.00
Reliant Ribbon Single Face Satin Allive Aqua Polyester Ribbon, 3600 0,37 Обновено
Reliant Ribbon Single Face Satin Allive Aqua Polyester Ribbon, 3600 0,37

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување Нашите сјајни и свилени едн

DEN 1.33
Хартиена постелнина вратоврска лакови, црвена ,, 50 пакувања Обновено
Хартиена постелнина вратоврска лакови, црвена ,, 50 пакувања

Малите лакови на Lineејм хартија се толку разноврсни што можат да ги користат за неколку различни прилики

DEN 239.20
Лента Мрежа Венец Панделки Поли Тул Занает Завиткување Свадбени Венци Декоративна Венец Ткаенина Ролна Цветен Подарок Обновено
Офреј Лента, Морнарица Едно Лице Сатенска Лента За Изработка, Шиење, Пакување Подароци, Украсување, Ид, Секој Обновено
Офреј Лента, Морнарица Едно Лице Сатенска Лента За Изработка, Шиење, Пакување Подароци, Украсување, Ид, Секој

Занаетчиите, декораторите и канализацијата ќе ја сакаат цврстата и ребреста текстура На Офреј 3 / 8 во Мо�

DEN 1.33
Топчиња За Голф од хартија И Маици Жичен Раб Рд, Зелена, 2,5 лози 10иди, 1 Пакет Обновено
Топчиња За Голф од хартија И Маици Жичен Раб Рд, Зелена, 2,5 лози 10иди, 1 Пакет

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празнич�

DEN 127.84
Геометриска Хартија Проверува Кларк, Мултиколор, 1,5 во 25ид, 1 Пакет Обновено
Геометриска Хартија Проверува Кларк, Мултиколор, 1,5 во 25ид, 1 Пакет

Џем Хартија Дупиони Проверете Ја Лентата е најдобриот топер за вашите подароци и празничен акцент на ук

DEN 1.00
Хартија СИТЕ прилика лента за сатен печатач од слонова коска од полиестер, 1980 4 Обновено
Хартија СИТЕ прилика лента за сатен печатач од слонова коска од полиестер, 1980 4

Ribе џем хартија и плик сатен печатач лента е совршен начин да го додадете тој посебен допир на вашиот сле

DEN 351.84