Доберман Силуета Куче Шофершајбната Сонцето Сенка За КАМИОН ТЕРЕНЕЦ Преклопен Ув-Доказ Автомобил Сонце Сенка Шофершајбната 55 29.9

Доберман Силуета Куче Шофершајбната Сонцето Сенка За КАМИОН ТЕРЕНЕЦ Преклопен Ув-Доказ Автомобил Сонце Сенка Шофершајбната 55

DEN 287.84

Обновено

Достапно за нарачка

Оваа забавна и персонализирана шофершајбна за сонце изработена од водоотпорна полиестерска ткаенина меур алуминиумски филм. Тој нуди практичен и ефикасен начин да го одржувате вашиот автомобил ладен и удобен во текот на летните месеци додека ја заштитувате внатрешноста од сонце. Совршено е со големина за да одговара на повеќето шофершајбни на автомобилите. Компактен, пренослив и лесен за чување! ① ГОЛЕМИНА 55 х 29,9 инчи. Совршено се вклопува во повеќето Седани и Теренци Со Средна Големина, Мал камион или Камион. € ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q рефлектирачката алуминиумска фолија комбинирана со меур материјал има добар ефект на топлинска изолација, обезбедува подобра трајна издржливост од УВ зраци, оштетување од сонце, намалувајќи ја внатрешната топлина додека вашето возило е паркирано. ● 100% УВ ЗАШТИТА ● двослоен дизајн на Меурчиња за максимална заштита за внатрешноста на вашето возило, одржувајќи ги седиштата и воланот ладни со блокирање на сончевата топлина и штетните ув зраци. ① ЛЕСНО ИДЕНТИФИКУВАЈТЕ ја забавата автоматски екран на шофершајбната му дава на вашиот автомобил личност. го прави вашиот автомобил лесен за идентификување, совршен за наоѓање на вашиот автомобил на преполни паркинзи и гаражи. ● ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ИНСТАЛИРАЊЕ содржи четири независни вшмукувачки чаши за да може цврсто да се фиксира на стаклото.Дизајнот на хармоника што се преклопува брзо го повлекува штитникот за сонце, а еластичното јаже може да се фиксира без да зафаќа простор, што го прави погоден за секојдневна употреба.

Избор на клиент

Баки Унизе Маска За Лице За Возрасни, Прилагодлива, Ѕвезди На Слободата, Возрасни, 4х5 Обновено
Баки Унизе Маска За Лице За Возрасни, Прилагодлива, Ѕвезди На Слободата, Возрасни, 4х5

Нашиот бренд нуди голема разновидност на додатоци за сите сезонибило да е тоа пријатна шамија за fall и зи

DEN 3.00
Марина Вајт Поли Надворешен Адирондак Чаир Обновено
Марина Вајт Поли Надворешен Адирондак Чаир

Опуштете се со стил со овој шармантен Стол Адирондак Нудејќи класичен допир на надворешниот декор, стол

DEN 1759.84
Моќност Запре Пред Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет KOE4597 Обновено
Моќност Запре Пред Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет KOE4597

Комплетите за замена на Сопирачките за Напојување вклучуваат комплетен сет На Автоспецијални Ротори Н�

DEN 3.00
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHSR 18X9. 6Х5. БРНЗ , 1895ХСР126140З12 Обновено
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHSR 18X9. 6Х5. БРНЗ , 1895ХСР126140З12

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

DEN 1.67
Националниот Транс Случај Влез Вратило Печат Одговара изберете: 1976 - ФОРД Ф150, 1973 - ФОРД Ф250 Обновено
Националниот Транс Случај Влез Вратило Печат Одговара изберете: 1976 - ФОРД Ф150, 1973 - ФОРД Ф250

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

DEN 2.67
Нетфли Странец Работи: Сезона - Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Обновено
Нетфли Странец Работи: Сезона - Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овие Трендови Меѓународни Нетфликс Странец Работи : Сезона 4 Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок

DEN 319.84
PowerA Подобрена Жичен Контролер И Тенок Случај За Nintendo Прекинувач-Господар Меч Обновено
PowerA Подобрена Жичен Контролер И Тенок Случај За Nintendo Прекинувач-Господар Меч

Пресечете го патот низ непријателите На Хирул со овој Подобрен Жичен Контролер и тенок пакет На Куќишта

DEN 2.33
Отстранувач На Дамки Од Тропска Солза За Кучиња И Мачки, 8oz Обновено
Отстранувач На Дамки Од Тропска Солза За Кучиња И Мачки, 8oz

Отстранувачот На Дамки Од Тропска Солза го чисти и навлажнува палтото додека ги намалува мирисите заро�

DEN 3.33
Петкит Длабок Сон Цела Сезона Кревет За Домашно Милениче, Куче Кревет, Сунѓер Пена Најновите Обновено
Петкит Длабок Сон Цела Сезона Кревет За Домашно Милениче, Куче Кревет, Сунѓер Пена Најновите

Петкит Длабок Сон Цел Сезонски Кревет За Медиум За Мемориска Пена За Миленичиња За Цела Сезона Со Издрж�

DEN 0.67
JTC Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1996-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 1995 - ДОЏ СТРАТУС Обновено
Грифит Кат Светилка Месинг Обновено
Грифит Кат Светилка Месинг

Грифит Кат Светилка Месинг Постигнете ги вашите сеопфатни потреби за осветлување Оваа модерна лачна по

DEN 1564.00
Брентвуд Апарати 1. Литар Нерѓосувачки Челик Безжичен Електричен Котел Во Розово Злато Обновено
Брентвуд Апарати 1. Литар Нерѓосувачки Челик Безжичен Електричен Котел Во Розово Злато

Брентвуд Апарати КТ 1770рг 1.2Литарски Безжичен Електричен Котел Од не 'рѓосувачки Челик (Розово Злато) Ов�

DEN 614.24
Чудо Нација Тими Повик Лизга На Патики Обновено
Чудо Нација Тими Повик Лизга На Патики

Момчињата Обични Патики од Вондер Нација е одлична за секоја пригода! Оваа разноврсна секојдневна пати�

DEN 0.67
Дизни Артемида Фаул-Дуо Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34 Обновено
Дизни Артемида Фаул-Дуо Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Дизни Артемида Птица Дуо Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни �

DEN 351.84