Патка Опфаќа Крајна Водоотпорна Правоаголна Овална Маса За Двор Со Покривка За Столици

Патка Опфаќа Крајна Водоотпорна Правоаголна Овална Маса За Двор Со Покривка За Столици

DEN 775.68

Обновено

Достапно за нарачка

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани да го заштитат мебелот во дворот од прашина, нечистотија, сонце, дожд и силен снег. Произведени со комбинација на полиестерски горен панел со висока јачина и иновативни, повеќеслојни странични панели за да помогнат во намалувањето на кондензацијата. Страничните панели што дишат ја елиминираат потребата за отвори и обезбедуваат дополнителна висина на капакот, за разлика од пократките конкурентни капаци кои нудат помала заштита. Додадовме внимателни детали, како полиестерска основа за дополнителна издржливост и боја на капучино мока што го надополнува секој простор, плус двегодишна ограничена гаранција што сте ја покриле. Мигрираат во Патка опфаќа денес! ПРЕМИУМ КАПАК ЗА МЕБЕЛ ЗА ДВОР : Одговара на правоаголна/овална маса и 6 столови до 90"W x 60"d x 32"H. ПОКРИВКА ЗА МЕБЕЛ на ОТВОРЕНО СО ГАРАНЦИЈА : Двегодишна ограничена гаранција. ВОДООТПОРЕН : високо-цврсти, водоотпорни материјали. ИЗДРЖЛИВ КАПАК со НАПРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичниот раб со заклучување на кабелот обезбедува прилагодено вклопување. Кликнете-затворете ги ремените во секој агол држете го капакот безбедно на место. Двојно зашиени шевови за дополнителна издржливост. Запечатувањето на лентата на критичните шевови спречува истекување. Не е дизајниран за целосно покривање на тркалата или нозете. Ве молиме погледнете ги упатствата за нега на мебел бидејќи некои завршетоци, заптивки или премази може да реагираат на капаци поддржани од ПВЦ. За да се намали оваа можност, се препорачува употреба на столб за поддршка (се продава одделно) за подигнување на капакот. Нашите капаци не се наменети за мебел изработен од бетон.

Избор на клиент

Детско место за момчиња со долги ракави со долги ракави, со големина од 4-16, со големина 4-16 Обновено
Детско место за момчиња со долги ракави со долги ракави, со големина од 4-16, со големина 4-16

Убав стил е тука за вашето мало момче со класична карирана кошула со копче од детското место Изработена

DEN 271.68
Зинус 8 Зелен Чај Memory Мемори Пена Душек, Кралица Обновено
Зинус 8 Зелен Чај Memory Мемори Пена Душек, Кралица

Дизајниран да го направи длабокиот подмладувачки сон повеќе од само сон, Душекот Од Мемориска Пена Од З�

DEN 2.00
Куристан Кејп Шорехам, Слонова Коска-Мулти Килим, Повеќе Големини Обновено
Куристан Кејп Шорехам, Слонова Коска-Мулти Килим, Повеќе Големини

Нудејќи едноставно решение за украсување на простори за живеење на отворено, Колекцијата На Кејп содрж�

DEN 1.67
Мотор Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието mcsoe-Одговара изберете: 2002-FORD EXPLORER, 2002-МЕРКУР ПЛАНИНАР Обновено
Pictsweet Farms® Deluxe бебешки бриселско зеле, фаворити за фарма, Оз Обновено
Pictsweet Farms® Deluxe бебешки бриселско зеле, фаворити за фарма, Оз

Овие нежни мали зеле во Брисел носат спомени од оброците во недела навечер со семејството Пронајдете св

DEN 45.12
Каролини Богатства 8147LCB Рак Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни Обновено
Каролини Богатства 8147LCB Рак Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Каролини Богатства 8147 LCB Рак Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Големи Сечење Одбор Изработен�

DEN 0.33
Елегантен Комфор Перници Стандардна Големина Рѓа Цврст Печатење Тема Брои Обновено
Елегантен Комфор Перници Стандардна Големина Рѓа Цврст Печатење Тема Брои

Мека на допир, лесна нега Не е потребно пеглање Оние кои страдаат од алергија дишат лесно и се будат чувс

DEN 870.40
Хадсон Бебе Доенче Кадифен Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Светло Розова Точка Визон, 0-Месеци Обновено
Хадсон Бебе Доенче Кадифен Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Светло Розова Точка Визон, 0-Месеци

Хадсон бебе премиум кадифен вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за вашет

DEN 2.00
Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 2009-ТОЈОТА РАВ4, 2010 - ТОЈОТА КАМРИ Обновено
Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 2009-ТОЈОТА РАВ4, 2010 - ТОЈОТА КАМРИ

Мотор Пумпа За Вода Мотор Пумпа За Вода Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум Одговара Изб�

DEN 382.24
Бесплатно склопување женски џемпер за кардиган со врат, лесна Обновено
Бесплатно склопување женски џемпер за кардиган со врат, лесна

Врзете го, поставете го или облечете го соло, нема само запирање на опциите за облека со кардиган на Ввра

DEN 0.67
Arфурета: од Вообичаена До Најсилна Во Светот: Сезона-Клучен Уметнички Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени Обновено
Arфурета: од Вообичаена До Најсилна Во Светот: Сезона-Клучен Уметнички Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Овие Трендови Меѓународна Arфурета : Од Вообичаена До Најсилна Во Светот : Сезона 1 Клучна Уметност 2 Ѕидн

DEN 2.00
Единство Автомобилска Задна Лева Комплетна Склопување На Потпора 2013 - Тојота Авалон 16081 Обновено
Единство Автомобилска Задна Лева Комплетна Склопување На Потпора 2013 - Тојота Авалон 16081

Единство Автомобилска Задна Лева Комплетна Склопување На Потпора 20132018 Тојота Авалон 16081 е подготвена з�

DEN 4976.96
ЛИЕН Алуминиумски РАБ ТВБРС 19Х8. 5Х4. СЛВ МИР ЛИЦЕ , 1985БРС205114С76 Обновено
ЛИЕН Алуминиумски РАБ ТВБРС 19Х8. 5Х4. СЛВ МИР ЛИЦЕ , 1985БРС205114С76

Тоа е повеќе од внимателно напишана изјава за мисијата Никогаш не престануваме да туркаме...

DEN 1.33
Класичен Фредрик Традиционален Тепих Од Волна, Целадон Слонова Коска, 6'9' Обновено
Класичен Фредрик Традиционален Тепих Од Волна, Целадон Слонова Коска, 6'9'

Персиски Инспирирани Подни Облоги За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од нај�

DEN 2.33
Машка маичка со карирана фланела за машка машка маичка со влага Обновено
Машка маичка со карирана фланела за машка машка маичка со влага

Ли смело ја зема секојдневната карирана работна кошула во иднина со екстремната маичка со карирана фла�

DEN 517.12
Засилувач На Сопирачката За Напојување Со Кардон П Н: 53-Одговара изберете: 1987-КРАЈСЛЕР ОСВОЈУВАЊЕ, 1983-МИЦУБИШИ СТАРИОН Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Семејство Платнена Уметност Од Пат Саундерс-Бела, Бела Мат, Сребрена Рамка Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Семејство Платнена Уметност Од Пат Саундерс-Бела, Бела Мат, Сребрена Рамка

Предмет : животински стил : современ тип на производ : сребрена рамка, бела подлога, Акрилна Трговска Мар�

DEN 2.00
Вејверли инспирации памучна патка 45 Janeејн Мосеј цветна ткаенина за шиење во боја на роса покрај дворот Обновено
Вејверли инспирации памучна патка 45 Janeејн Мосеј цветна ткаенина за шиење во боја на роса покрај дворот

Овде воведете ги инспирациите Waverly 100 % ткаенина од памучна патка, со дизајн на цветна шема на Dew Jane Mosse, ши�

DEN 1.33
Елеонор Тапациран Тафтуван Кревет Сребрен И Црн Обновено
Елеонор Тапациран Тафтуван Кревет Сребрен И Црн

Контрастните елементи се собираат за да го создадат овој гламурозен кревет, со висока, обложена глава в�

DEN 3039.84
Brinley Co. Womensенски екстра широк теле -ткаени детали за возење по багажникот Обновено
Brinley Co. Womensенски екстра широк теле -ткаени детали за возење по багажникот

Влезете во волшебниот дизајн со Mae Extra Side Calt Boot од Brinley Co Овој симпатичен багажник за возење има флерт диз�

DEN 0.33
Булдог Кутре Чоколадо Со Божиќ Подароци Честитки И Коверти на Обновено
Булдог Кутре Чоколадо Со Божиќ Подароци Честитки И Коверти на

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични булдог, англиски булдог уметнички дела...

DEN 1.00
Power Ranger Samurai Octozord и Mega Ranger Light Обновено
Power Ranger Samurai Octozord и Mega Ranger Light

Од производителот директно од ТВ шоуто Power Rangers доаѓа овие прекрасни бустер Зордс за да помогнат во битк�

DEN 3.00