Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Цитринска Шаховска Табла и Дијамантски Прстен ААА

Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Цитринска Шаховска Табла и Дијамантски Прстен ААА

DEN 2079.84

Обновено

Достапно за нарачка

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на вашата најдобро облечена колекција. Овој стилски прстен е украсен со два шаховска табла во форма на овална форма од 0,96 cttw-исечени жолти цитрински скапоцени камења збогатени со треперливи дијаманти SI2/SI3 за прекрасен изглед. Овој впечатлив прстен е достапен во големини на прсти 5.Метална Тежина : 2,64 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 5гемстоун Детали : Тип : Цитрин Месец На Раѓање : Ноември Боја : Жолто Сечење : Шаховска Табла : Овална Големина : 6мм х 4mmweight : 0.96 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongdiamond Детали : јасност : si2/Si3color : G-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Тркалезна големина : 1.2 Mmweight : 0.048 Cttwquanty : 6jewerthsetting : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант, Родиум.

Избор на клиент

14к Бел Златен Дијамант Природен Чаден Топаз Прстен Смарагд-исечете 16х, големина 10 Обновено
14к Бел Златен Дијамант Природен Чаден Топаз Прстен Смарагд-исечете 16х, големина 10

Овој Прекрасен Прстен е изработен од Цврсто Бело Злато Од 14К Со Вистински Дијаманти, Природни Скапоцени

DEN 13769.28
Чад Кварц И Дијамант Хало Ангажман Прстен 1. Кт тв Во 14к Бело Злато.големина 5.5 Обновено
Чад Кварц И Дијамант Хало Ангажман Прстен 1. Кт тв Во 14к Бело Злато.големина 5.5

Совршената девојка заслужува Прстен да одговара, затоа подарете и го Овој Веренички Прстен Со Чаден Ква

DEN 7999.84
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 4 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 4

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 3.00
Редење Изрази Карат Роуз Злато Рамен Бенд Обновено
Редење Изрази Карат Роуз Злато Рамен Бенд

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

DEN 0.67
Примарно Злато Карат Бело Злато 7х Овален Розов Сафир Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато 7х Овален Розов Сафир Прстен

Храбар и убав, овој класичен прстен од скапоцени камења сигурно ќе внесе софистициран блинг Прикажува 7�

DEN 10525.60
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Закосен Раб Удобност Фит Бенд Големина 4 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Закосен Раб Удобност Фит Бенд Големина 4

Изработен во топло 10 каратно жолто злато, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос�

DEN 1.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Големината На Бендот 6.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Големината На Бендот 6.5

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2640.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 9

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.67
Првобитно Злато Каратно Жолто Злато Отворен Конкавен Ланец На Тротоарот Обновено
Првобитно Злато Каратно Жолто Злато Отворен Конкавен Ланец На Тротоарот

Облечете ја вашата секојдневна облека со овој смел и импресивен ѓердан Беспрекорно изработен во 14 кара�

DEN 6399.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 8.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 8.5

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато Оваа �

DEN 2879.20
Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12.5 Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12.5

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.00
14к Бело Злато Гравирање Половина Круг Бенд Обновено
14к Бело Злато Гравирање Половина Круг Бенд

Ширина : 12mmsolidpolishedengravable половина Тркалезна Обработен Материјал : ПримарнаЧистота : 14 K Заврши : Полиран...

DEN 0.67
Бело Стерлинг Сребрен синџир Јаже Во Рутениум Обновено
Бело Стерлинг Сребрен синџир Јаже Во Рутениум

Стерлинг Сребрена Рутениум 2,5 мм Јаже Синџир Материјал : Примарна Чистота : 925|Финиш : Антички|Должина На

DEN 3.00
Примарно Злато Карат Бело Злато Сино Топаз И Бели Топаз Обетки Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Сино Топаз И Бели Топаз Обетки

Овие 14 каратно бело злато долги прекрасни обетки се полни со трепет и сјај Дизајнирани со 3.436 cttw швајцар�

DEN 143.84
Примарно Злато Каратно Бело Злато Аквамарин И Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Аквамарин И Дијамантски Прстен

Прославете го месецот на вашето раѓање со овој прстен од бело злато од 14 карати Овој впечатлив прстен е �

DEN 928.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 7 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 7

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

DEN 2.33
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2719.20
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Половина Круг Бенд, Големина 14 Обновено
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Половина Круг Бенд, Големина 14

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

DEN 8679.68
Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Брусен Бенд Обновено
Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Брусен Бенд

Совршена облека за вашиот одличен ден, овој свадбен бенд ја запечатува вашата посветеност со симбол на �

DEN 1.67
14к Розово Злато Прстен Бенд Вечноста Дијамант Круг Полиран 2ct Рамка Во Собата Обновено
14к Розово Злато Прстен Бенд Вечноста Дијамант Круг Полиран 2ct Рамка Во Собата

14к Розово Злато Полиран 1 / 2ct Рамка Во Собата Дијамант Вечноста Бенд Материјал : Примарна Чистота : 14К|Фин

DEN 9215.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 7 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 7

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.33
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 0.33
14к Бело Злато Половина Круг Со Работ Свадба Бенд Големина П-WHRE025-4 Обновено
14к Бело Злато Половина Круг Со Работ Свадба Бенд Големина П-WHRE025-4

14к Бело Злато 2,5 мм Половина Круг Со Раб Свадба Бенд Големина 4сајз : 4.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна �

DEN 1.33
14к Бело Злато 2.5 кт. Овална Три Камен Моисанит Ангажман Прстен Големина 8.5 Обновено
14к Бело Злато 2.5 кт. Овална Три Камен Моисанит Ангажман Прстен Големина 8.5

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Моисанитестоун Тип_2 : Моисанитестоун Боја_1

DEN 0.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато дијамант-сече Милано Јаже Синџир Нараквица Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато дијамант-сече Милано Јаже Синџир Нараквица

Совршен главен, оваа впечатлива Нараквица Со Синџир Милано јаже е совршена за секојдневна употреба...

DEN 3.33
10к Бело Злато Природен Розов Сафир Прстен Овални Дијамантски Акценти, големина 8.5 Обновено
10к Бело Злато Природен Розов Сафир Прстен Овални Дијамантски Акценти, големина 8.5

Декоративна лента изработена од Цврсто Злато и поставена Со Природни Скапоцени Камења и акцентирана Со

DEN 8944.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 10 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 10

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 2.00
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Четкана Лента Обновено
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Четкана Лента

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

DEN 2.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овален Цитрин И Ааа Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овален Цитрин И Ааа Дијамантски Прстен

Едноставен, но впечатлив, овој прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе го зашемети секој стил Достап�

DEN 2.67