Топла Продава Нерѓосувачки Челик Закуска Запечатување Клипови Храна Клипови Печат Кафе Грав Печат Храна Чување Кеси Храна Спасител Патување Кујна

Топла Продава Нерѓосувачки Челик Закуска Запечатување Клипови Храна Клипови Печат Кафе Грав Печат Храна Чување Кеси Храна Спасител

DEN 2.33

Обновено

Достапно за нарачка

Опис : Материјал : 430 нерѓосувачки челик големина : Средно : 7.6*6*3.5 См, Голем : 12*6.6*3.8 cm Color : како слика : Храна Клипови Нето Тежина : 0.012 kg Theme : Дома, Градина Име На Производ : нерѓосувачки челик запечатување клипови спецификации : големи, средни, мал тежина : големи 56 g, средни 38 g, мали 12 g Packing : Единечна opp торба Табела : Големина : Мали 4*4*2 См, Медиум : 7.6*6*3.5 См, Голем : 12*6.6*3.8 cm Package вклучуваат : 1*Клипнот За Храна : големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од € 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. 1. Материјалот од нерѓосувачки челик е цврст и издржлив, силна пружина, цврсто залак, ефикасно изолира прашина и водена пареа, а површината се третира со висококвалитетен цртеж на жица, а раката се чувствува деликатна и удобна. 2.Користете нерѓосувачки челик. Издржлив за употреба со години. 3.Големина на семејството.Големи и тешки, се карактеризираат со моќна пружина која обезбедува цврст печат за чипови. 4.No пукајте како пластични. Металик смирува што нема да се скрши и не е толку слаб како пластичните. 5.Дома и канцеларија користење.Запечатете чипс,пченкарни снегулки, зрна кафе во прав,леб, вреќа со замрзнат зеленчук во вашата кујна.Исто така, може да чува белешки,разгледници, трудови во канцеларија. 6.Забелешка : рабовите И аглите на Клипот имаат остри бруси, ве молиме чувајте ги подалеку од дофат на деца.Можете да ги комбинирате со магнети, лепливи влошки и други лепливи материјали за уште поголема употреба.

Избор на клиент

Женски Y&F Заострени Полиестерски Технолошки Врвки За Влечење Активни Обични Џогери S S L XL Обновено
Женски Y&F Заострени Полиестерски Технолошки Врвки За Влечење Активни Обични Џогери S S L XL

Врвен квалитет : Y&F нудат супериорна удобност и стил Материјалите вклучуваат 65% памук, 30% Полиестер и 5% С�

DEN 2.67
Фит ФОРД Ф-1999-Оем Звучник Надградба Кикер DSC68 Обновено
Фит ФОРД Ф-1999-Оем Звучник Надградба Кикер DSC68

Решетки : не Чеви Приградски 2015 звучници што ја прават инсталацијата а Чувствителност : 90db...

DEN 2670.40
Блокирајте Ја Сенката - Полноќ Цветни Обновено
Блокирајте Ја Сенката - Полноќ Цветни

Создадени од експертите за спиење и релаксација во Баки, нашите нови нијанси на Блокирање личат на друг�

DEN 175.84
Харкила Ураганот Камо ПАНТАЛОНИ ОПТИФАДА Земја Шума Ц Камо Обновено
Харкила Ураганот Камо ПАНТАЛОНИ ОПТИФАДА Земја Шума Ц Камо

Екстремно лесни 3слојни меки школка лов панталони со ветроупорна, дише ГОР ВИНДСТОПЕР® мембрана Дизајн�

DEN 0.67
Алера Нератоли Серија Замена Рака Влошки, Црна, Пар Обновено
Алера Нератоли Серија Замена Рака Влошки, Црна, Пар

Нератоли Серија Замена Раката Pads Easy за инсталирање Замена на раката влошки за нератоли столици Боја : Цр

DEN 0.33
Беј Волт Паметен Полнач За Батерии Обновено
Беј Волт Паметен Полнач За Батерии

Спецификации : Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Charge Струја : 100ma x 2feutures : Обвиненија 2 9 V niMh батерии во исто време.Микропр�

DEN 0.33
12v 7Ah SLA Замена На Батеријата За Tripp LITE BCINTERNET450, BCINTERNET-Пакет Обновено
12v 7Ah SLA Замена На Батеријата За Tripp LITE BCINTERNET450, BCINTERNET-Пакет

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ712 12 Волти 7.2 ах користи најсовремена, тешка мрежа од л

DEN 2.67
Женски Обичен Обичен Врат Црн Едно-Парчиња М Обновено
Женски Обичен Обичен Врат Црн Едно-Парчиња М

Обична Обична Лажичка Вратот Нулта Црни Жени ЕдноПарчиња М (6) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црн О

DEN 3.33
Влошки за убијци Повторно Заклучување На Капачето, Бело, Ц2: Мало До Х-Големо Обновено
Влошки за убијци Повторно Заклучување На Капачето, Бело, Ц2: Мало До Х-Големо

Лесно за инсталирање и отстранување, Повторувањата За Заклучување се дизајнирани да одговараат На Проф

DEN 1.67
Целосен стисок, 26 Обновено
Целосен стисок, 26

Целосниот допир за држење му помага на поединецот да извлече различни предмети со големина и тежина...

DEN 543.84
Скоч Еднократно Лизгачи 4 Обновено
Скоч Еднократно Лизгачи 4

СкочЕднократно Лизгачи Овие лизгачи го олеснуваат движењето на мебелот на тепих! Идеален за лизгачки к�

DEN 1.67
Вогеле Дами Комбинезони Широка Нога Ромпер Еднобојни Долги Панталони Плажа Панталони Лабава Харем Панталони Бела Л Обновено
Ханас Машки Еднобоен Костум Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Тесни Дводелни Комплети Темно Сива Л Обновено
Ханас Машки Еднобоен Костум Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Тесни Дводелни Комплети Темно Сива Л

Машки Еднобоен Костум Со Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Панталони Тесен Дводелен Комплет атрибут

DEN 431.36
Хајки Електрокардиограм Нерѓосувачки Челик Сјај Прстен Креативна Љубов Двојка Прстен Прстен Прстен Обновено
Хајки Електрокардиограм Нерѓосувачки Челик Сјај Прстен Креативна Љубов Двојка Прстен Прстен Прстен

Електрокардиограм Нерѓосувачки Челик Сјај Прстен Креативна Љубов Двојка Прстен Прстен Прстен Каракте�

DEN 2.33