Надворешни Традиции 5-Парче Стакло-Врвот Јадење Сет Со Вртливата Рокери И Чадор w Штанд

Надворешни Традиции 5-Парче Стакло-Врвот Јадење Сет Со Вртливата Рокери И Чадор w Штанд

DEN 4799.84

Обновено

Достапно за нарачка

Традициите 5-парче јадење сет веднаш го трансформира секој двор во елегантен отворен јадење област со своите четири вртливи лулка столици, 47 во. стаклена трпезариска маса, 9 стапки. табела чадор, и чадор штанд. Столчињата и масата имаат алуминиумски рамки отпорни на ' рѓа кои се изградени за минатата сезона по сезона. 47 во. тркалезната трпезариска маса држи издржлив врв од калено стакло што е доволно цврст за да ги издржи елементите на природата. Секој стол вклучува перница за кадифен седиште со врвна надворешна ткаенина завиткана околу дебели слоеви пена, обезбедувајќи длабока удобност додека ја одржува својата оригинална целосна форма. Вклучен е чадор и штанд за координативна маса за дополнителна удобност на барање. Удобната рачка на чудакот обезбедува брзо работење кога сакате да ја отворите или затворите крошната. Стожерот под ребрата ви овозможува да го прилагодите аголот на сенка според вашите желби, што го прави идеален додаток за дожд или сјај. 5-парче отворено јадење поставено од Колекцијата Традиции. Сетот вклучува четири вртливи столчиња за лулка, четири перничиња за седишта, 47 инчи. стакло-врвот трпезариска маса, 9 стапки. табела чадор, и чадор штанд. Конструкција за сите временски услови користејќи материјали од надворешен степен отпорни на ' рѓа, вода и УВ штета. Вртливите столици вршат вртење од 360 степени и нежно движење на лулка. Алуминиумски рамки обложени во заштитна златно-бронзена завршница. Елегантни фрлија-акценти скролувајте низ задниот дел на секој стол. 47 во. тркалезна трпезариска маса нуди доволно простор за храна и пијалоци. Масата со калено стакло е издржлива и лесна за чистење. Плишани перници од пена завиткани во врвна надворешна ткаенина. Перниците за брзо сушење се отпорни на дамки и заштитени СО УВ 9 стапки. крошна од чадор ги одржува гостите ладни и удобни во сенка. Рачката на брзата рачка лесно го отвора и затвора чадорот. Стожерот за навалување го прилагодува аголот на сенка на чадорот според вашите желби. Боја на перница : Природен Овес. Квалитетот е проверен и одобрен. Потребно е некое собрание. 1-година ограничена гаранција.

Избор на клиент

Wefuesd Фрли Перница Покрива Букви Шема Перница Случај Софа Автомобил Перница Капакот Фрли Перница Дома Декорација Соба Декор Обновено
Плејте Час Чипка Безжичен Градник, Стил 20 27 Обновено
Плејте Час Чипка Безжичен Градник, Стил 20 27

Playtex 18 Час Чипка Безжичен Градник, Стил 20 / 27 Playtex 18 Час Чипка Безжичен Градник Потпис Мрамката се прилаго�

DEN 639.20
За Porsche Carrera Купе 2004-КОБАЛТ СИНА МЕТАЛИК 38u Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол Обновено
За Porsche Carrera Купе 2004-КОБАЛТ СИНА МЕТАЛИК 38u Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

DEN 197.76
Солиден Мечка Девојки Спорт Сандали-Бела Мулти, 8 Обновено
Солиден Мечка Девојки Спорт Сандали-Бела Мулти, 8

Солиден Мечка Мали Девојки Спорт Сандали Затворање со двојна Кука и Јамка Амортизирана Влошка Цврсти и

DEN 2.33
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерен Јаглерод Сив Ориентален Простор Килими, 2'5' Обновено
Брентвуд Апарати 1. Литар Нерѓосувачки Челик Безжичен Електричен Котел Во Розово Злато Обновено
Брентвуд Апарати 1. Литар Нерѓосувачки Челик Безжичен Електричен Котел Во Розово Злато

Брентвуд Апарати КТ 1770рг 1.2Литарски Безжичен Електричен Котел Од не 'рѓосувачки Челик (Розово Злато) Ов�

DEN 614.24
Марвел Одмаздници: Ѕиден Постер Од Династијата Канг - Лого, 14.725 22.375 Врамени Обновено
Марвел Одмаздници: Ѕиден Постер Од Династијата Канг - Лого, 14.725 22.375 Врамени

Овие Трендови Меѓународни Марвел Одмаздници : Ѕидниот Постер На Логото На Династијата Канг е дизајнира�

DEN 271.84
21x26 Природна Издржана Сива Рамка За Слика Обновено
21x26 Природна Издржана Сива Рамка За Слика

2214512822714592 21"x26" Природни Издржана Сива Слика рамка од Homeroots.co, А.Ако сте ја барале таа совршена рамка за сли

DEN 565.28
Симпатична Коргис Кутре Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот Обновено
Симпатична Коргис Кутре Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или рац�

DEN 2.67
Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Современа Светлина Француски Беж Кафеава Површина Килими, 4 ' Плоштад Обновено
Суровини Главниот Настан Прстен Обновено
Суровини Главниот Настан Прстен

WWE Суровини Главниот Настан Прстен Осветли акција со овој автентичен прстен кој вистински работни LED св�

DEN 3.00
Партал Бентон Шарени Памук Тркач Килим, Слонова Коска Сина, 2 '3 11' Обновено
Партал Бентон Шарени Памук Тркач Килим, Слонова Коска Сина, 2 '3 11'

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за осве

DEN 0.67
Инктастична Мими И Папи Ме Сакаат Облека Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче Обновено
Инктастична Мими И Папи Ме Сакаат Облека Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

Симпатична слон за внуци има мојот мими И Папи ме сакаат цитат На Бебе Лигавче Нашата Бебешка Лигавче е �

DEN 3.33