Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, двострана

Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, двострана

DEN 2.67

Обновено

Достапно за нарачка

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Избор на клиент

12 w 10 H 22'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија Обновено
12 w 10 H 22'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 3.33
Ekena Millwork 4 W 8 H 14'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен златен даб Обновено
Ekena Millwork 4 W 8 H 14'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен златен даб

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 135.20
4 w 6 H 10'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, запален бор, изгорена бор Обновено
4 w 6 H 10'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, запален бор, изгорена бор

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 3.33
Екена мелница 12 w 4 h 24'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, гроздобер махагони Обновено
Екена мелница 12 w 4 h 24'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, гроздобер махагони

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 1919.20
Ekena Millwork 10 W 8 H 22'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, стар пепел Обновено
Ekena Millwork 10 W 8 H 22'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, стар пепел

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

DEN 1919.20
Екена мелница 4 w 4 h 10'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природен махагони Обновено
Екена мелница 4 w 4 h 10'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природен махагони

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

DEN 2.33
Ekena Millwork 38 W 19 H 2 P половина круг зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент Обновено
Ekena Millwork 38 W 19 H 2 P половина круг зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактерист

DEN 415.84
Ekena Millwork 156 Долна ширина 1 2 Топ ширина 7 8 H 1 4 P Stockport Crosshead Обновено
Ekena Millwork 156 Долна ширина 1 2 Топ ширина 7 8 H 1 4 P Stockport Crosshead

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

DEN 1.33
4 W 48 H 2 P обичен ПВЦ пиластер w Декоративен капитал и база Обновено
4 W 48 H 2 P обичен ПВЦ пиластер w Декоративен капитал и база

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

DEN 2.33
Ekena Millwork 6 W 6 H 14'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, природна пепел Обновено
Ekena Millwork 6 W 6 H 14'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, природна пепел

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво.Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат р

DEN 1.67